This page is also available in English:Contacts

Twój kontakt

Oliver Schmidt

Oliver Schmidt
Dipl.-Ing.
Wspólnik Zarządzający

Email
o.schmidt@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-85
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Johannes Meister

Johannes Meister
Geprüfter Wirtschaftsfachwirt (IHK)
Kierownik Projektu - DE

Email
j.meister@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-11
kom.
+49 151 218 213 44
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka

Sprzedaż i Obsługa Klienta

Matthias Heit

Matthias Heit
Dipl.-Wirt.-Ing. (FH)
Sprzedaż

Email
m.heit@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-61
kom.
+49 160 926 11 571
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Roland Hofbauer

Roland Hofbauer
Dipl.-Wirt.-Ing. (FH)
Sprzedaż Południowe

Email
r.hofbauer@buesch.com
Telefon
+49 9431 798 653 0
kom.
+49 160 969 113 33
Fax
+49 9431 798 654 9
Wizytówka
Tobias Keilholz

Tobias Keilholz
Sprzedaż Południowe Niemcy

Email
t.keilholz@buesch.com
kom.
+49 151 730 680 39
Fax
+49 911 462 54-70
Wizytówka
Pavel Hanák

Pavel Hanák
Dipl.-Ing.
Sprzedaż Wschodnia Europa

Email
p.hanak@buesch.com
Telefon
+420 518 628 628
kom.
+420 731 162 203
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka
Artur Lipiński

Artur Lipiński
Sprzedaż Polska

Email
a.lipinski@buesch.com
kom.
+48 (695) 364 808
Wizytówka

Wyceny i proces realizacji zamówienia

Stefan Kowalski

Stefan Kowalski
Dipl.-Wirt.-Ing.(FH)
Szef Biura Obsługi Klienta - DE, CN

Email
s.kowalski@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-63
kom.
+49 151 265 888 74
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Laura Bauer

Laura Bauer
Bachelor of Engineering
Kierownik Projektu - DE, PL, FI, SE, NO, NL

Email
l.bauer@buesch.com
Telefon
+49 911 46254-69
Fax
+49 911 46254-70
Wizytówka
Mandy Schulze

Mandy Schulze
Bachelor of Engineering
Kierownik Projektu - DE, AT, AE, SA, QA, EG, IL, CO, ES

Email
m.schulze@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-60
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Christoph Kefer

Christoph Kefer
Master of Engineering
Kierownik Projektu - DE, CH, VN, SG, MY, BE

Email
c.kefer@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-67
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Stefanie Sempert

Stefanie Sempert
Obsługa Klienta - DE

Email
s.sempert@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-64
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Tatjana Thönnißen

Tatjana Thönnißen
Gepr. Industriefachwirtin (IHK)
Obsługa Klienta - DE

Email
t.thoennissen@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-62
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Hannah Moser

Hannah Moser
Obsługa Klienta - DE

Email
h.moser@buesch.com
Telefon
+49 911 46254-66
Fax
+49 911 46254-70
Wizytówka
Pascal Greinert

Pascal Greinert
Staatlich geprüfter Betriebswirt
Obsługa Klienta - DE

Email
p.greinert@buesch.com
Telefon
+49 911 46254-68
Fax
+49 911 46254-70
Wizytówka
Johannes Mogl

Johannes Mogl
Dipl.-Ing. (FH)
Kierownik Projektu

Email
j.mogl@buesch.com
Telefon
+49 911 46 254-18
Fax
+49 911 46 254-70
Wizytówka
Dagmar Veselá

Dagmar Veselá
Kierownik Biura Obsługi Klienta Europa Wschodnia

Email
d.vesela@buesch.com
Telefon
+420 518 628 646
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka
Vladislav Boruta

Vladislav Boruta
Inżynier sprzedaży Europa Wschodnia

Email
v.boruta@buesch.com
Telefon
+420 518 628 807
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka
Martin Dufek

Martin Dufek
Kierownik Projektu Europa Wschodnia

Email
m.dufek@buesch.com
Telefon
+420 518 628 807
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka
Antonín Švec

Antonín Švec
Dipl.-Ing.
Kierownik Projektu Europa Wschodnia

Email
a.svec@buesch.com
Telefon
+420 518 628 891
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka
Jana Cejpková

Jana Cejpková
Obsługa Klienta Europa Wschodnia

Email
j.cejpkova@buesch.com
Telefon
+420 518 628 053
Fax
+420 518 628 178
Wizytówka